میراث فرهنگی

پنجره واحد سرمایه گذاری

با هدف ایجاد بستر مناسب، تسریع و تسهیل در صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری، نسبت به ایجاد زیر ساخت های لازم به منظور جذب سرمایه گذاران در استان خوزستان اقدام شد، در رابطه با تحقق این مهم "ستاد جذب و توسعه سرمايه‌گذاری" به رياست استاندار خوزستان و با عضويت روسای سازمان‌ها و مديران كل دستگاه‌های اجرايی ذیربط، نمايندگان تشكل‌های بخش خصوصي و نمایندگان شرکت فناپ در سال 1396 شکل گرفت. "سامانه الکترونیکی پنجره واحد سرمایه‌گذاری خوزستان" درگاه واحدی برای مراجعه متقاضیان داخلی و خارجی سرمایه‌گذاری است که با ایجاد هماهنگی و انسجام بین دستگاه های اجرایی استان، پاسخگویی متمرکز به متقاضیان و سرمایه‌گذارن در تمامی مراحل ایجاد کسب و کار و توسعه آن، در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می شود.

فرصت‌های سرمایه گذاری گروه میراث فرهنگی

فرصت مشارکت
1
بازارچه سنتی سینما شیرین آبادان

این پروژه مربوط به احداث یک بازارچه فروش صنایع دستی در سینما شیرین شهر آبادان می باشد. که دارای زیربنایی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع می باشد. این پروژه دارای ۷۵۰ مترمربع فضای مفید تجاری با ۳۰ غرفه می باشد. سرمایه گذاری موردنیاز برای این پروژه در حدود ۱۳.۹ میلیارد ریال معادل ۳۱۰ هزار دلار برآورد می شود. نیروی انسانی موردنیاز پروژه ۱۲ نفر می باشد .

دریافت کاتالوگدانلود کنید
3
روستای هدف گردشگری شیوند

این پروژه مربوط به احداث فضاهای اقامتی، پذیرایی و خدماتی موردنیاز گردشگران در روستای شیوند در شهرستان ایذه می باشد که در زمینی به مساحت ۶۷۰۰ مترمربع و با زیر بنای ۲۷۰۰ مترمربع شامل ۲۰۰۰ مترمربع فضای اقامتی، ۲۰۰ مترمربع رستوران و کافی شاپ و ۵۰۰ مترمربع تجاری می باشد. این پروژه همچنین دارای یک پارکینگ رو باز با ظرفیت ۵۰ خودرو و ۲۰۰۰ مترمربع فضای باز و محوطه می باشد. نیروی انسانی مورد نیاز پروژه ۲۴ نفر می باشد.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
5
هتل و رستوران سنتی اخوان بهبهان

این پروژه مربوط به احداث یک هتل و رستوران سنتی در خانه اخوان در شهر بهبهان می باشد که دارای زیربنایی به مساحت ۳۰۰ مترمربع می باشد. این پروژه دارای ۱۲۰ مترمربع فضای اقامتی با ۶ اتاق و ۶۰ مترمربع رستوران و کافی شاپ می باشد. سرمایه گذاری موردنیاز برای این پروژه در حدود ۵ میلیارد ریال معادل ۰.۱ دلار برآورد می شود. نیروی انسانی مورد نیاز پروژه ۱۴ نفر می باشد.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
7
هتل و رستوران سنتی خانه گلچین و نیلساز دزفول

این پروژه مربوط به احداث یک هتل و رستوران سنتی خانه گلچین و نیلساز در شهر دزفول می باشد که دارای زیربنایی به مساحت ۶۰۰مترمربع می باشد. این پروژه دارای ۲۸۰ مترمربع فضای اقامتی با ۱۴ اتاق و ۱۴۰ مترمربع رستوران و کافی شاپ می باشد. سرمایه گذاری موردنیاز برای این پروژه در حدود ۱۰.۵ میلیارد ریال معادل ۲۴۰ هزار دلار برآورد می شود.نیروی انسانی موردنیاز پروژه ۱۴ نفر می باشد.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
2
روستای هدف گردشگری خماط

این پروژه مربوط به احداث فضاهای اقامتی، پذیرایی و خدماتی موردنیاز گردشگران در روستای خماط در شهرستان شوش می باشد که در زمینی به مساحت ۹۸۰۰ مترمربع و با زیربنای ۳۸۰۰ مترمربع شامل ۳۰۰۰ مترمربع فضای اقامتی، ۳۰۰ مترمربع رستوران و کافی شاپ و ۵۰۰ مترمربع تجاری می باشد. این پروژه همچنین دارای یک پارکینگ روباز با ظرفیت ۷۵ خودرو و ۳۰۰۰ مترمربع فضای باز و محوطه می باشد .

دریافت کاتالوگدانلود کنید
4
موزه عمارت صمیمی رامهرمز

این پروژه مربوط به احداث یک موزه عمارت صمیمی شهر رامهرمز می باشد که دارای زیربنایی به مساحت ۶۵۰ متر مربع می باشد. سرمایه گذاری مورد نیاز برای این پروژه در حدود ۵ میلیارد ریال معادل ۱۱۰ هزار دلار برآورد می شود. نیروی انسانی مورد نیاز پروژه ۷ نفر می باشد.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
6
هتل و رستوران سنتی خانه داروغه شوشتر

این پروژه مربوط به احداث یک هتل و رستوران سنتی در خانه داروغه در شهر شوشتر می باشد که دارای زیربنایی به مساحت ۴۸۰ مترمربع می باشد. این پروژه دارای ۲۰۰ مترمربع فضای اقامتی با ۱۰ اتاق و ۸۰ مترمربع رستوران و کافی شاپ می باشد. سرمایه گذاری مورد نیاز برای این پروژه در حدود ۷.۴ میلیارد ریال معادل ۱۷۰ هزار دلار برآورد می شود. نیروی انسانی موردنیاز پروژه ۱۴ نفر می باشد.

دریافت کاتالوگدانلود کنید