کشاورزی

پنجره واحد سرمایه گذاری

با هدف ایجاد بستر مناسب، تسریع و تسهیل در صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری، نسبت به ایجاد زیر ساخت های لازم به منظور جذب سرمایه گذاران در استان خوزستان اقدام شد، در رابطه با تحقق این مهم "ستاد جذب و توسعه سرمايه‌گذاری" به رياست استاندار خوزستان و با عضويت روسای سازمان‌ها و مديران كل دستگاه‌های اجرايی ذیربط، نمايندگان تشكل‌های بخش خصوصي و نمایندگان شرکت فناپ در سال 1396 شکل گرفت. "سامانه الکترونیکی پنجره واحد سرمایه‌گذاری خوزستان" درگاه واحدی برای مراجعه متقاضیان داخلی و خارجی سرمایه‌گذاری است که با ایجاد هماهنگی و انسجام بین دستگاه های اجرایی استان، پاسخگویی متمرکز به متقاضیان و سرمایه‌گذارن در تمامی مراحل ایجاد کسب و کار و توسعه آن، در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می شود.

فرصت‌های سرمایه گذاری گروه کشاورزی

فرصت مشارکت
1
آب نیشکر

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید و بسته بندی آب نیشکر به عنوان ماده اولیه برای شیرین کردن نوشیدنی ها و دیگر مصارف خوراکی می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰مترمربع و اشتغالزایی ۹۰ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
3
تولید انواع بسکویت و ویفر

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید انواع بیسکویت و ویفر می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و اشتغالزایی ۱۰۲ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
5
تولید انواع کیک و کلوچه

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید انواع کیک و کلوچه می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۸۵۰۰ مترمربع و اشتغالزایی ۴۰ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
7
تولید گلخانه ای محصولات کشاورزی ایذه

این پروژه مربوط به احداث مجتمع تولید گلخانه ای محصولات کشاورزی در شهرستان ایذه می باشد. این پروژه زمینی به مساحت ۱۶ هکتار و اشتغالزایی ۲۳ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
9
تولید گلخانه ای محصولات کشاورزی رامهرمز

این پروژه مربوط به احداث مجتمع تولید گلخانه ای محصولات کشاورزی در شهرستان رامهرمز می باشد. این پروژه زمینی به مساحت ۶۵ هکتار و اشتغالزایی ۵۶ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
11
مجتمع گاومیش داری شوش

این پروژه مربوط به احداث مجتمع گاومیش داری می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۶۵۰۰۰ مترمربع و اشتغالزایی ۵۶ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
2
تولید انواع بستنی پاستوریزه

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید انواع بستنی پاستوریزه می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و اشتغالزایی ۴۰ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
4
تولید انواع شکلات و تافی

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید انواع شکلات و تافی می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و اشتغالزایی ۴۴ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
6
تولید قند قالبی

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید قند قالبی می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و اشتغالزایی ۲۳ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
8
تولید گلخانه ای محصولات کشاورزی دزفول

این پروژه مربوط به احداث مجتمع تولید گلخانه ای محصولات کشاورزی در شهرستان دزفول می باشد. این پروژه زمینی به مساحت ۱۴ هکتار و اشتغالزایی ۲۳ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
10
فرآوری و بسته بندی خرما

این پروژه مربوط به احداث کارخانه فرآوری و بسته بندی خرما می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ مترمربع و اشتغالزایی ۲۲ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید
12
مجتمع گاومیش داری گتوند

این پروژه مربوط به احداث مجتمع گاومیش داری می باشد. برای این پروژه زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و اشتغالزایی ۶۶ نفر در نظر گرفته شده است.

دریافت کاتالوگدانلود کنید